TV Program

  • HTV1
  • HTV2
  • HTV3
  • NOVA TV
  • Doma TV
  • RTL
  • RTL2

06:27 - 06:38 Pustolovine Vilka i Tile 2, ep. 24., crtana serija

06:38 - 06:49 Pustolovine Vilka i Tile 2, ep. 25., crtana serija

06:49 - 06:51 Juhuhu

06:51 - 06:53 Pjesmice i brojalice: Kiša pada

06:53 - 06:55 Juhuhu

06:55 - 07:07 Priče iz prašume 1, ep. 9., crtana serija

07:07 - 07:10 Juhuhu

07:10 - 07:21 Vrtuljići 1, ep. 32., crtana serija

07:21 - 07:28 Ninin kutak za male: Gusjenice od kutija za jaja

07:28 - 07:38 TV vrtić: Čudni svirač

07:38 - 07:40 Juhuhu

07:40 - 07:50 Vatrogasac Sam 2, ep. 34., crtana serija

07:50 - 07:53 Juhuhu

07:53 - 07:59 Mišo i Robin: Gnijezdo

07:59 - 08:04 Njama, njam: Peršin

08:04 - 08:07 Juhuhu

08:07 - 08:16 Vedranovi velikani: Luka Prnjak

08:16 - 08:18 Juhuhu

08:18 - 08:25 Laboratorij na kraju svemira: Smrziled

08:25 - 08:39 Gradski heroji 1, ep. 26., crtana serija

08:39 - 08:50 Naprijed, Go Jetteri! 2, ep. 1. crtana serija

08:50 - 09:05 Andyjeve dinosaurske pustolovine, ep. 18., dokumentarna serija za djecu

09:05 - 09:34 Vlak dinosaura 1, ep. 10., crtana serija

09:34 - 09:58 Sve o životinjama 1, ep. 9., dokumentarna serija za djecu

09:58 - 10:02 Juhuhu

10:02 - 10:28 H2O: uz malo vode 1, ep. 7., serija za djecu

10:28 - 10:59 Školski sat: Jednostaničari i višestaničari

10:59 - 11:32 Luka i prijatelji

11:32 - 12:17 Klinika Schwarzwald 1, ep. 11., serija

12:17 - 12:24 Cesarica - HIT travnja

12:24 - 12:52 Lidijina kuhinja: Njoki 3, ep. 21., dokumentarna serija

12:52 - 13:24 Lidijina kuhinja: Brudet 3, ep. 22., dokumentarna serija

13:24 - 14:53 S onu stranu dana

14:53 - 15:00 Cesarica - HIT travnja

15:00 - 15:50 Španjolski gradovi svjetske baštine: Segovia 1, ep. 3., dokumentarna serija

15:50 - 16:00 Cesarica - HIT travnja

16:00 - 16:44 Regionalni dnevnik

16:44 - 17:29 Plavetnilo Bahama: Carstvo čuda 1, ep. 6.

17:29 - 17:52 Hrvatski nogometni kup - finale, emisija

17:52 - 18:51 Hrvatski nogometni kup - finale, prijenos 1. pol.

18:51 - 18:58 Hrvatski nogometni kup - finale, emisija u poluvremenu

19:52 - 20:25 Hrvatski nogometni kup - finale, emisija

20:25 - 21:15 Košarka, PH - 1. utakmica finala, 1. pol.

21:15 - 21:23 Taekwondo, SP, reportaža

21:23 - 21:31 Glazbeni spotovi

21:31 - 22:27 Košarka, PH - 1. utakmica finala, 2. pol.

22:27 - 23:22 Domovina 5, ep. 1., serija

23:22 - 00:16 Kuća od karata 5, ep. 12., serija

00:16 - 01:48 S onu stranu dana

01:48 - 02:21 POPROCK.HR

02:21 - 05:09 Noćni glazbeni program - Spotovi

05:09 - 05:39 Knjiga ili život: Vrisak

05:39 - 06:24 Regionalni dnevnik