Oglas za posao – Programer (m/ž)

Opis posla

Zbog povećanja obujma posla te razvoja više novih projekata tražimo djelatnika (m/ž) na poslovima programiranja IPTV i web poslovnih rješenja. S ostalim članovima tima osoba će sudjelovati u razvoju i održavanju poslovnih aplikacija za poslovne partnere. Od novog djelatnika/ice očekujemo samostalno razvijanje novih projekata sukladno potrebama poslovanja, kao i sudjelovanje u zajedničkim projektima tvrtke te daljnje razvijanje i testiranje funkcionalnosti aplikacija u čijem su razvoju sudjelovali drugi članovi tima.

geek

Uvjeti
  • završen diplomski studij informatike ili računarstva (u obzir ćemo uzeti i kandidate koji nisu završili informatički studij, ali iza sebe imaju nekoliko uspješnih projekata koji su zahtijevali informatičku ili računalnu stručnost i znanje)
  • odlično poznavanje razvoja aplikacija u PHP-u i JavaScript-u
  • odlično poznavanje MySQL-a
  • dobro poznavanje engleskog jezika
Što nudimo:
  • rad na zanimljivim projektima iz područja IPTV-a i web tehnologija
  • rad na projektima poslovnih klijenata iz Europe i svijeta
  • rad na daljnjem razvoju i održavanju tvprofil.net portala (frontend i backend)
  • fleksibilno radno vrijeme
  • probni rok od 6 mjeseca
  • mogućnost djelomičnog rada od kuće
  • nudimo plaću u skladu s uvjetima tržišta rada te mogućnost pregovora o visini plaće
Poželjna znanja:
  • poznavanje Linux shell/Git/Web servisa
  • iskustvo u 1 do 2 PHP frameworka
  • poznavanje HTML5, CSS-a i JQuery-a
  • razumijevanje trendova novih medija (IPTV, CMS i sl.)
Od kandidata očekujemo:
  • najmanje 1 godinu iskustva u dizajnu, razvoju i testiranju aplikativnih rješenja
  • posvećenost poslu i visok stupanj odgovornosti
  • visoki stupanj samostalnosti i snalažljivosti te sposobnost za brzo učenje u novim područjima, tehnologijama i metodama
  • želju za samostalnim radom i radom u timu
Metaprofile.tv je brand iz kojeg stoji tvrtka Informatika i savjetovanje d.o.o. sastavljena od stručnjaka s višegodišnjim iskustvom u razvoju interaktivnih poslovnih IPTV i web rješenja. Dio poslovanja vezan je uz razvoj custom-made multimedijskih IPTV i Web aplikacija, a drugi uz razvoj kompleksnih EPG rješenja i isporuku EPG podataka koji koriste IPTV/Cable i DVB-T provideri u Europi i Svijetu.
Kotakt
Životopis pošaljite na tvprofil@tvprofil.net ili pošaljite link za download preko kontakt forme.

Vaše ime (obavezno)

Vaš Email (obavezno)

Predmet

Vaša Poruka